Перший тиждень Музею Казок
29 грудня 2016

Пройшов перший тиждень Музею Казок 2016 - 2017

Дорогий друже! Ми довго готували Музей Казок, цей шлях був буремний і дуже непростий. Важко передати як сильно ми хвилювались перед початком, адже перед нами стояло вкрай відповідальне завдання! Велика місія була сформульована ще на початку цього року: створити нову неповторну територію захоплюючого свята для десятків тисяч дітей! Пройшов тиждень, і вже більше 10 000 великих та маленьких героїв 37 разів поспіль врятували Велику Книгу історій!

У перші дні ми трошки відзняли відео, швиденько його змонтували і вирішили показати тобі як виглядає Музей Казок у цьому році. Будь-ласка, подивись його, і це будуть 3 хвилини, за які ти повністю відчуєш атмосферу нашого дійства: побачиш, почуєш і зрозумієш.

Але, нажаль, далеко не всі діти в нашій країні зможуть відчути приємні миттєвості новорічних свят. Хтось з них живе у сиротинці, хтось із родичами вимушено покинув рідну домівку, в їхньому житті дуже мало того, що робить дитинство справжнім: радості, любові, захоплень. Саме тому першими відвідувачами Музею Казок стали 500 соціально незахищених дітей. В компанії 59 улюблених казкових персонажів діти відчули себе справжніми героями.

Ми відслідковуємо і зважаемо на відгуки, які залишають відвідувачі впродовж проведення нашого заходу. Велика сердешна подяка усім дорослим і дітям, які поділились своїми враженнями у соц. мережах і залишили відгук. Усю Ваші меседжи ми намагаємось донести кожному члену команди, тішимося від добрих слів і працюємо над проблемами, із якими Ви звертаєтесь.

Немає слів, щоб описати яке це щастя - отримати стільки позитивних відгуків! Але були дорослі й діти, які не надто зраділи великій кількості людей під час відкриття. Наразі цю проблему ми вже вирішили: зменшили ліміт по кількості відвідувачів з 500 до 400. Як показала практика - це дуже відчутно вплинуло на рівень комфорту під час вистави.

Окрім цього, Музей Казок відкритий для відвідування 4 рази по 1,5 години впродовж дня, але вирує - цілодобово. Кожен вечір і до глибокої ночі - ми аналізуємо кожен виступ, проводимо брифінги та додаткові репетиції. Все заради якнайглибшого пропрацювання усіх аспектів, які впливають на якість нашого шоу.

ПОДИВИТИСЬ УСІ ВІДГУКИ У FACEBOOK

Підтримай найказковіший проект України - приєднуйся до нашої родини!