Музей Казок 2016 - 2017 урочисто відкрився!
24 грудня 2016

Музей Казок 2016 - 2017 урочисто відкрився!

Благодійне відкриття Музею Казок відбулося 22 грудня о 16:00. Близько 500 дітей відвідали благодійну виставу Музею Казок. Поринули у казковий світ новорічних пригод, доторкнулися до магії новорічного свята та отримали свої подарунки!

Різдвяні свята невпинно наближаються. Разом із ними наближається найочікуваніший час для будь-яких дітлахів - пора новорічних подарунків, веселих та безтурботних днів у теплому родинному колі. Саме в ці дні наші душі наповнюються любов’ю та надією, що всі біди залишаться в році, що минає.

Але, нажаль, далеко не всі діти в нашій країні зможуть відчути приємні миттєвості новорічних свят. Хтось з них живе у сиротинці, хтось із родичами вимушено покинув рідну домівку, в їхньому житті дуже мало того, що робить дитинство справжнім: радості, любові, захоплень. Саме тому першими відвідувачами Музею Казок стали 500 соціально незахищених дітей. В компанії 59 улюблених казкових персонажів діти відчули себе справжніми героями.

Музей Казок щиро вдяний благодійним організаціям:
- Благодійний фонд «Заради дітей України»;
- МГО "Луганське земляцтво";
- Благодійний фонд "З теплом у серці";
- Голосіївський районний в місті Києві Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
- Громадська організація «Батьки «Мозаїки».

Разом з Вами, нам вдалося зробити справжнє новорічне диво для дітей!

Подивитись фотозвіт можна ТУТ.