Новий сюжет Музейки або Таємниці Великої Книги історій!
11 грудня 2016

Новий сюжет Музейки або Таємниці Великої Книги історій!

Щороку в нашому Музеї Казок виростають нові чарівні міста та гостюють нові казкові персонажі. Цей рік не стане винятком. Новорічна шоу-казка 2016-2017 теж здивує маленьких відвідувачів незвичайними знайомствами та порадує чудовими світами. З минулих років залишаться тільки найулюбленіші персонажі й місця.

Цього року гостям Музею Казок доведеться долати серйозні випробування, які були не просто вигадані, а взяті сценаристами з навколишньої дійсності. З появою інтернету та нових технологій люди перестали читати книжки. Крім того, що така тенденція стала серйозною проблемою сучасного суспільства, це явище вплинуло й на Чарівний світ Казки. З Великої Книгою Історій кояться дивні речі: губляться літери, зникають персонажі й цілі казки. Під час програми відвідувачі разом з казковими героями зануряться в світ книжок і намагатимуться врятувати Велику Книгу Історій. За словами сценаристів, такі квести та завдання розраховані пробудити у дітей зацікавленість до читання та відволікти від інтернету в повсякденному житті. У Музеї Казок можна подорожувати між сюжетами різних книг та історій. Тут представлені як всесвітньо відомі, так і суто українські сюжети.

Наприклад, в цьому році дітлахи зможуть відвідати такі місця: - прогулятися Чарівним лісом (місце магії, де оселилися ельфи й дріади, де разом з чарівниками треба вчитися магії, де Червона Шапочка за кілька секунд випікає справжнісінькі пиріжки, які можна їсти, а рудоволоса Брейв ділиться секретами вправної стрільби),

- потім раптово опинитися в зимовому Чарівному лісі (домівка зими та снігу, тут можна навчитися робити з Олафом снігового янгола, заплести косу Ельзі та спробувати розтопити серце Снігової королеви),

- перенестися в Технополіс (куточок високих технологій з майбутнього, тут можна пограти з роботами і трансформерами, взяти участь в лабораторних експериментах з божевільним Професором, потиснути три пальці Черепасі-Нінздя),

- оселитися на Українському Хуторі (центр національної культури, тут можна буде особисто познайомитися й пограти з трьома козаками з мультсеріалу «Як козаки», здорованем Граєм, коротуном Оком і силачем Туром), - і зануритися в Морське царство (очікуючи на дітей, Кракен вже розпустив свої щупальця, Капітан Крюк вивчив найскладніші загадки, а Русалонька приготувала найчарівнішу посмішку).

У Музеї Казок можна зустріти як традиційних новорічних персонажів, так і найпопулярніших героїв сучасності. Наприклад, в цьому році дітвора матимуть можливість побачити представників майже 50 різних мультфільмів, казок і сюжетів:

- Микита Кожум'яка,
- Джек Горобець,
- Малефісента,
- Фроузен,
- Джокер,
- Капітан Америка,
- Харлі Квін,
- Баба Яга,
- Ент,
- Аліса,
- Фея Вінкс,
- Капелюшник,
- Чахлик Невмерущий,
- Гендальф,
- Ніндзя-Черепашка,
- Свинка Пеппа,
- три козаки,
- Сніжна королева,
- Дід Мороз,
- а ще - роботи, трансформери, ельфи, дріади, пірати, супергерої коміксів та багато інших героїв.

Нововведенням цього сезону також стане озвучування постановки українською мовою. Крім основного сюжету, українською зазвучать пісні й легенди. Також дітлахи зможуть особисто познайомитися з легендарними національними персонажами - трьома козаками з мультсеріалу «Як козаки».

Організатори Музею Казок впевнені, що кожна дитина зможе знайти для себе щось цікаве. Локації передбачені для дітвори різного віку. Тут можна буде й посидіти, й поповзати, й побігати, й полазити. Будуть і галасливі активні квести, і завдання на логічне мислення, і масові ігри, й індивідуальні завдання. Незмінним залишиться лише незабутнє враження від Музею Казок та приємний новорічний присмак від шоу-програми.