Музей Казок - місце, де оживає дитяча мрія.
09 листопада 2016

Якщо говорити мовою дорослих, то про Музей Казок можна сказати наступне.

Це дитяче новорічне інтерактивне шоу, де кожен гість стає безпосереднім учасником вистави. Аналогів Музею Казок в світі поки що не існує, він є унікальним новорічним заходом ексклюзивного формату. Територія Музею Казок ділиться на тематичні локації з відповідними декораціями, де розташовуються актори в образах казкових персонажів. Кожна локація має своїх героїв, власну драматургію сюжету, квести, реквізит для ігор. У створенні історії приймають участь лише професіонали: актори, декоратори, гримери, постановники шоу, освітлювачі, режисери, сценаристи та інші.

А якщо перейти на мову емоцій, яку розуміють і дорослі, і діти, то Музейку можна описати так. Це фантастичне місце, де здійснюються найзаповітніші мрії кожної дитини. Тому що тут можна все: можна смикати за хвостик Свинку Пеппу й стрибати з нею по калюжах найбруднішого ґатунку, можна літати на мітлі Баби-Яги, можна вередувати з Царівною-Несмеяною, випікати пиріжки з Червоною Шапочкою, брати на абордаж корабель із піратами, будувати палац із льоду зі Сніговою королевою, і взагалі, стрибати з казки улюбленого героя в казку іншого персонажа. І нічогісінько тобі за це не буде! А навпаки, настрій буде тільки краще, і життєвого досвіду - більше!

Звичайно, кожен рік персонажі й локації в Музеї Казок різні. Тут можна зустріти і всесвітньо відомих героїв, і суто українських. З року в рік кочують тільки найулюбленіші та найпопулярніші герої. Так само незмінною лишається місія організації: передавати дітям основи моралі й духовної культури казок через втілення їх у реальності. Бо, як запевняють організатори, і дорослим, і дітям краще запам'ятовується те, що вони пережили особисто. Проживаючи сюжетну лінію будь-якого казкового персонажа, діти усвідомлюють на власному досвіді вічні цінності добра і справедливості.

Перша вистава відбулося в грудні 2010 року. Шоу-програма була відома під назвою «Казкова країна». Ексклюзивний концепт та незвичайна історія шоу відразу привернула до себе увагу і прирекла Музейку на успіх як у дітей, так і у дорослих.

З тієї пори Музей Казок не стоїть на місці. З кожною новою виставою шоу-програма розвивається та вдосконалюється. Організатори заходу запевняють, що цей рік теж не обійдеться без новинок, приємних сюрпризів і дивовижних подій, над створенням яких уже ворожить професійна команда чарівників з івент-агентства «Ікра».