Дорогий друже! Ми довго готували Музей Казок, цей шлях був буремний і дуже непростий. Важко передати як сильно ми хвилювались перед початком, адже перед нами стояло вкрай відповідальне завдання! Велика місія була сформульована ще на початку цього року: створити нову неповторну територію захоплюючого свята для десятків тисяч дітей! Пройшов тиждень, і вже більше 10 000 великих та маленьких героїв 37 разів поспіль врятували Велику Книгу історій!
Дізнатись більше
Благодійне відкриття Музею Казок відбулося 22 грудня о 16:00. Близько 500 дітей відвідали благодійну виставу Музею Казок. Поринули у казковий світ новорічних пригод, доторкнулися до магії новорічного свята та отримали свої подарунки! З 23 грудня до 9 січня Музей Казок відкрито для усіх охочих!
Дізнатись більше
Щороку в нашому Музеї Казок виростають нові чарівні міста та гостюють нові казкові персонажі. Цей рік не стане винятком. Новорічна шоу-казка 2016-2017 теж здивує маленьких відвідувачів незвичайними знайомствами та порадує чудовими світами. З минулих років залишаться тільки найулюбленіші персонажі й місця.
Дізнатись більше
Це дитяче новорічне інтерактивне шоу, де кожен гість стає безпосереднім учасником вистави. Аналогів Музею Казок в світі поки що не існує, він є унікальним новорічним заходом ексклюзивного формату. Територія Музею Казок ділиться на тематичні локації з відповідними декораціями, де розташовуються актори в образах казкових персонажів. Кожна локація має своїх героїв, власну драматургію сюжету, квести, реквізит для ігор. У створенні історії приймають участь лише професіонали: актори, декоратори, гримери, постановники шоу, освітлювачі, режисери, сценаристи та інші.